Čtyřleté denní studium - Veřejnosprávní činnost

Čtyřleté denní studium

68-43-M Veřejnosprávní činnost

*68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost (právní administrativa)

denní forma vzdělávání, délka vzdělání 4.roky

nejvyšší povolený počet žáků v oboru: 136

Odborné předměty:

• Právo, Právní administrativa, Sociální politika, Ekonomika a účetnictví, ICT, Technika administrativy, Katastrální správa, Jazykové praktikum

Kurzy:

• Adaptační kurz
  • Turstický kurz

Praxe:

• Žáci absolvují v průběhu studia odbornou praxi v délce 20 dnů, která je koncipována s ohledem na požadavky daného oboru vzdělávání.

Maturitní zkouška:

• státní část: Český jazyk, Cizí jazyk nebo Matematika
  • profilová část: Právo a právní administrativa (praktická), katastrální správa a realitnní čiinost nebo sociální politika, účetnictví a ekonomika (praktická)

Veřejnosprávní činnost - ŠVP

0811.2017
Přihlašování k Maturitní zkoušce 2018

Přihlašování k Maturitní zkoušce 2018 bude probíhat od 15. 11. 2017 - 1. 12. 2017 u zástupkyně ředitele školy Mgr. Florianové. Termín je nutné si předem domluvit na tel. 722 903 619.