Profil absolventa

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s. r. o., střední škola odpovídá požadavkům na vzdělávání Ministerstva školství , mláděže a tělovýchovy a Ministerstva vnitra. Poskytujeme středoškolské odborné vzdělávání s maturitní zkouškou se zaměřením bezpečnostně právní oblasti, kybernetické bezpečnosti a sociálně právní. Připravujeme studenty k uplatnění na trhu práce v těchto oblastech: Policie ČR, obecní policie, justice, Armáda ČR, Vězeňská služba, soukromé bezpečnostní služby, úřady práce, katastrální úřady, realitní kanceláře a dalších orgánů státní správy a samosprávy (obce, kraje). Zbůsob, kvalita a individuální přístup, které poskytujeme jsou předpokladem pro další rozvoj a vzdělání žáka na vysokou školu.

Obor: 68-42-M/01 Bezpečnostně právní činnost (zaměření: Ochrana osob a majetku)

•  Policie ČR
  • obecní police
  • justiční stráž
  • vězeňské služby
  • Armáda ČR
  • soukromé bezpečnostní služby
  • a další orgány státní správy a samosprávy

Obor: 68-42-M/01 Bezpečnostně právní činnost (zaměření: Kybernetická bezpečnost)

Žáci se seznámí a naučí ovládat  a ochraňovat počítačové systémy, odhalovat případné kyber útoky, porozumí fungování bezpečnostních systémů, budou seznámeni s principy a možnostmi fungování dronů.

• Městská policie v Plzni
  • Policie ČR
  • pokračování v dalším studiu na FAV ZČU v Plzni

Obor: 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost (zaměření: Právní administrativa)