Budoucnost bude patřit cloudovým systémům

Dne 2.11.2017 v odpoledních hodinách generální ředitel a zřizovatel našich škol představil na nejvyšší úrovni náš vzdělávací systém. Členové Výboru pro vzdělávání k udržitelnému rozvoji na svém zasedání byli informováni o iniciativě a implementaci výukových programů JOKRYS a BLEDWSCHOOL, který je určen výhradně pro výuku cizích jazyků. Středobodem jednání se stal tutoring, který je devízou ve vzdělávání jako takovém.

Nad otázkou „Kdo je to moderní učitel?“ se zamýšlíme již několik let. „Moderní učitel je bezesporu člověk, který dokáže využívat změny, které nastávají díky rozmachu digitálních technologií. A proto je důležité podporovat ty projekty, které budou zaměřeny na společensky odpovědné vzdělávání s využitím umělé inteligence, což je v souladu se vzděláváním k udržitelnému rozvoji ČR i zahraničí.“ dodává na závěr generální ředitel Josef Krysta.

0811.2017
Přihlašování k Maturitní zkoušce 2018

Přihlašování k Maturitní zkoušce 2018 bude probíhat od 15. 11. 2017 - 1. 12. 2017 u zástupkyně ředitele školy Mgr. Florianové. Termín je nutné si předem domluvit na tel. 722 903 619.